אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

קשיים ובעיות בזוגיות


יש בעל ויש אישה. במקרים רבים יש גם אי אילו בעיות שדוחקות את האהבה הבסיסית הצידה, ומונעת מבני הזוג לנהל את החיים המשותפים שלהם כמו שהיו רוצים באמת. זו יכולה להיות אי הבנה, ויכוח או חילוקי דעות בתחומים שונים. זו יכולה להיות ביקורת או חוסר שביעות רצון של אחד מהשניים בעניין מסוים. ואז, מה עושים? כיצד נחלצים מהמצר הזה, וממשיכים לייצב את הזוגיות ולחזק אותה כדי להמשיך לנהל חיים מאושרים? או נכון יותר, להחזיר את האושר לחיים?

תהליך אימון אישי
למעשה חשוב לדעת שכל קושי בכל תחום שהוא, מעמיד את האדם בפני אתגר. הוא יכול לצנוח ולצאת חלש מההתמודדות. אך יש בידו את היכולת לבחור להתייחס אל קשיים ואתגרים בצורה אחרת. כי אם נדע לזהות כל קושי כהזדמנות, וכל משבר כמנוף להצלחה הבאה שלנו - הרי ננהל את החיים שלנו בצורה יעילה הרבה יותר. וגם נצליח להעצים את עצמנו ולחזק את האישיות שלנו. זה נכון הן למישור העסקי והן למישור המשפחתי. ולכן אם אתם מתמודדים מול בעיה כלשהי, יש למצוא את הדרך לחזק את עצמכם. ולמצוא את המוצא הנכון לכם במקום בו אתם עומדים.

מתמודדים עם קשיים ובעיות בזוגיות? במקום לחפש סיבות ואשמים, כדאי לפנות אל מאמן מקצועי. הוא זה שיוכל להקנות לכם את הכלים וללמד אתכם להתמודד עם קשיים ובעיות בזוגיות בצורה יעילה. כי קשיים ובעיות בזוגיות הם תופעה קיימת. אם רק נדע כיצד להתייחס אליהם, נוכל לצלוח אותם בצורה נכונה ולצאת מההתמודדות חזקים הרבה יותר.

אימון אישי וקואצ'ינג בעסקים
רוצים להשיג קידום במקום העבודה ולא מצליחים לטפס בסולם? רוצים לפתח את העסק שלכם אבל יש מעצורים פנימיים שמונעים מכם את ההצלחה? עליכם לדעת כי יש מענה מושלם למקום בו אתם עומדים! קואצ'ינג לעצמאיים הוא תהליך חיובי בו תוכלו לרכוש כלים, ולסגל לעצמכם דרכי פעולה יעלים ביותר. אתם תחושו את השינוי המבורך הן בחיי היום יום שלכם והן ברווחיות של העסק שלכם.

הכתובת שלכם - כנרת פרדמן
השינוי שלכם קרוב מתמיד. כנרת פרדמן מזמינה אתכם לבוא לחוות שינוי מבורך בחיים שלכם. בין אם אתם מתמודדים עם קשיים ובעיות בזוגיות ובין אם אתם מתעניינים על קואצ'ינג עסקי – זו הכתובת שלכם. בעזרת כנרת פרדמן חוו בעלי עסקים רבים תהליכים מדהימים של שינוי והעצמה. ניתן לברר על קואצ'ינג לעצמאיים או על קואצ'ינג עסקי.
 

זה המקום שלכם לסגל לעצמכם שגרת חיים חיובית ומבורכת – כמו שאתם רוצים בדיוק. כי אם אתם מתמודדים עם קשיים ואתגרים, משברים וציפיות שאת לא מצליחים להגשים. יש מקום להצלחה שלכם. תהליך מקצועי שתעברו ישפר את היכולות ואת התפקוד היומיומי שלכם. כך תגשימו את החלומות שלכם, ותתחילו לחיות בצורה נאותה.
 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: