אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

קואצ'ינג לזוגות

 
החיים שלנו רצופים בהתמודדויות בתחומים שונים ומגוונים. פעמים והאדם מרוצה מהמקום בו הוא ניצב, ומנהל את החיים שלו בצורה הרצויה לו. אך יש מקרים בהם הוא מוצא את עצמו במבוי סתום. בלתי רצוי. הוא מגלה כי היה מעוניין לחולל שינוי או להוביל איזשהו מהפך בחיים שלו. אך אין לו את היכולת להוציא זאת אל הפועל בכוחות עצמו.

זה יכול להיות במישור האישי או בחיי המשפחה. זה יכול להיות נוגע לתחום הזוגיות או לקריירה. כאשר נתקלים בסיטואציה כזו חשוב לדעת שיש מוצא. בדיוק עבור הזדמנויות אלו, מתאים לפנות אל מאמן אישי. זו הדרך להצלחה. בעזרת מאמן אישי ניתן לפרוץ דרך להצלחה ולהגשים את היעדים ואת החלומות האישיים שלכם.
  • משפחה וזוגיות – גם אתם לא מצליחים להגשים את החלום המשפחתי שלכם? מגלים מאוחר מידי שלא הגבתם כמו שציפו מכם, שלא ידעתם לומר את המילה המתאימה כדי לחמם את הלב או לפתור דילמה? זהו שאפשר ללמוד את זה. אמנם לא מדובר על למידה קוגניטיבית בלבד. אלא על שילוב של אימון והתנסות בפועל. אבל אנשים שחוללו את השינוי הזה מעידים כי הם בהחלט השיגו את היעדים שלהם. ניתן לשנות לטובה את מערך הזוגיות ואת המרקם המשפחתי בעזרת קואצ'ינג לזוגות. כמובן שחשוב למצוא את המאמן שיש לו התמחות ספציפית בתחום קואצ'ינג לזוגות, כדי להשיג תוצאות.
  • הורות ומשמעת – הורים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם קשיים בניהול סדר היום מול הילד שלהם. לא קל להם לכוון את הילד, ולגרום לו לציית להם כמו שהיו מצפים ילד בגילו. קואצ'ינג לזוגות או קואצ'ינג למשפחה יוכלו להועיל במידה רבה ולאפשר להורים לשנות את ההרגל היומיומי. במטרה להוביל להורות יציבה ובטוחה.
  • עבודה וקריירה – בעלי עסקים רבים היו רוצים לנהל את העסק שלהם בצורה אחרת ולקדם אותו פלאים. לייצג את הפעילות באופן מרשים יותר ולנהל שיחות עם לקוחות בצורה אפקטיבית פי כמה. מסתבר כי פעמים רבות מה שעוצר את ההצלחה אלו חסמים אישיים שמתלווים אל האדם לכל מקום, ולא זונחים אותו גם בבית העסק. כדי לפתור את העניין ולרכוש כלים להצלחה, מומלץ לנהל תהליך קואצ'ינג לעסקים. במהלך התהליך ירכוש המתאמן את הכלים לחזק את התדמית העסקית שלו, ולהוביל את העסק להצלחה משמעותית.

המקום שלכם לאימון יעיל
מבררים על קואצ'ינג לזוגות? מתלבטים האם קואצ'ינג למשפחות יוכל להועיל לכם ולשנות את התמונה המשפחתית שלכם? כנרת פרדמן מאמינה ביכולות שלכם! היא כאן כדי לאפשר לכם להעצים את האישיות שלכם, ולרכוש יחד אתכם את הכלים להצלחה. קואצ'ינג למשפחה כמו גם קואצ'ינג לעסקים משפרים יכולות, ומקנים לאדם את הכלים לקדם את עצמו בצורה ניכרת. הורים רבים חבים את ההצלחה שלהם בחיים למאמן אישי. כי קואצ'ינג למשפחות יעזור גם לכם לחיות חיים מאושרים!

 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: