אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

קואצ'ינג אימון אישי


תקועים בחיים? מגלים שיש מחסום בלתי עביר שמונע מכם את ההצלחה שלכם? אכן, אנשים רבים מסתובבים בעולם מתוסכלים ומוגבלים, בגין מחסומים שונים שמונעים מהם את ההתקדמות האישית שלהם. להיות תקוע זה לגמרי לא נחמד. לא לאדם עצמו וגם לא לסובבים אותו. אבל בשורה בפינו! גם אדם תקוע יכול לעזור לעצמו לפרוץ את הדרך. ניתן לחולל את השינוי ולהתחיל לחיות כמו בחלומות שלכם ממש. התקיעות הזו הינה בת שינוי, ותוכלו להשיג את ההצלחות שלכם למרות המצב הנוכחי בו הנכם נוכחים.

כיצד מחוללים שינוי?
זו שאלת השאלות. אנשים רבים מייגעים את מוחם ומשתוקקים למצוא מענה לקושיה. קואצ'ינג אימון אישי זו שיטה מוכחת. היא כבר סייעה למספר עצום של אנשים ברחבי העולם לחולל את השינוי האישי שלהם, ולהשיג תוצאות אמתיות בשטח. הפתרון עשוי להתאים לכל אחד ואחת, ולספק דרך להצלחה בכל תחום ותחום.

חיי משפחה – אם חלמתם על זוגיות פורחת, אך המצב בשטח לא ממש משביע רצון. ניתן לחתור לשינוי המיוחל באמצעות קואצ'ינג זוגיות. מאמן מוסמך ישרטט עבורכם תהלך של אימון. במהלכו תחתרו לעבר המטרות שלכם לקראת זוגיות פורחת מהחלומות שלכם. קואצ'ינג זוגיות מביא לתוצאות נהדרות. בני הזוג יחוו תהליך של שינוי. התהליך כמובן ידרוש מאמץ ונכונות. אך התוצאות בהחלט מצדיקות את המאמץ!

עבודה וקריירה – מרוצים ממקום העבודה שלכם? אם כן מה טוב. אך אם אתם מעוניינים להתקדם, קואצ'ינג אימון אישי עשוי להיות הפתרון שלכם. מאמן אישי ינהל אתכם תהליך מקצועי ומונחה. במהלכו תשפרו את היכולות שלכם, ותקרבו את עצמכם בצורה ניכרת לתפקיד בכיר יותר. מנהלים רבים וכן בכירים במשרות שונות, השיגו את המעמד שלהם הודות לתהליכי קואצ'ינג אימון אישי שהם עברו.

חברה ותקשורת בין אישית – מי שמתמודד עם קושי חברתי, אדם שמגלה כי הוא לא משתלב בחברה שסביבו בצורה טבעית וזורמת, והוא כמובן סובל בגין כך. יכול לפנות אל מאמן אישי. במהלך תהליך קואצ'ינג אימון אישי הוא יוכל לרכוש כישורים חברתיים נחוצים. כישורים אלו יעזרו לו להתמזג בחברה ולגשר על הפערים שסבל מהם עד כה.

משברים בחיים – כל משבר בחיים מעמיד את האדם בפני התמודדות לא פשוטה. זה יכול להיות פיטורין ממקום העבודה. גירושין או כל שינוי משמעותי אחר שמעמיד את האדם בסיטואציה מורכבת. בשלב כזה הוא יוכל לעבור תהליך קואצ'ינג אימון אישי, ולקבל את הכלים להתמודדות נכונה ויעילה.

המקום שלכם לאימון אישי ולהשגת יעדים
מבררים על קואצ'ינג ומיינדפולנס? מעוניינים לנהל תהליך קואצ'ינג אימון אישי לחיים? כדאי לכם להכיר את כנרת פרדמן. הצטרפו למאות המתאמנים שניהלו תהליך מבורך של שינוי חיובי לחיים. כי באמצעות הידע העצום והמיומנות הרבה שרכשה בתחום של קואצ'ינג ומיינדפולנס, היא תנהל יחד אתכם תהליך מועיל.

בואו להשיג יעדים!
 
 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: