אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

פיתוח זהות ניהולית


גם לכם יש חלום להתקדם בחיים? פוזלים לעבר משרה ניהולית ולא מצליחים להתקרב אליה? רציתם לנהל צוות או משרד ולא מגשימים את החזון שלכם? אנשים רבים מתמודדים עם הקושי הזה. אך אילו היו יודעים מה עוצר אותם מהגשמת החלום, ייתכן והיו יכולים להתגבר על המחסום ולהשיג את המטרה שלהם. כי כאשר מנטרלים את הגורם המפריע ניתן להתקדם פלאים!

על תפקיד ניהולי ועל היכולות הנדרשות
אדם שממלא תפקיד ניהולי בחברה או בארגון, חייב להיות בעל זהות ניהולית. מה שאומר שהוא אמור להתנהל ולהתנהג כמו מנהל. זה מתבטא בכל צעד במהלך היום. היכולת לנהל כוללת מספר היבטים ותחומים שונים. ואכן, לא לכל אחד יש את זה. אמנם לא כולנו נולדנו עם זה. אבל לכל אחד יש את האפשרות לפתח את עצמו, ולעבוד על פיתוח זהות ניהולית. כאשר משקיעים על פיתוח זהות ניהולית ניתן לקדם את עצמנו, ואף להשיג לאחר תקופת אימון של פיתוח זהות ניהולית, תפקיד בכיר שכל כך רציתם אותו.

פיתוח זהות ניהולית – כיצד?
מתעניינים על סדנאות פיתוח זהות ניהולית? יש מספר דברים חשובים שאתם צריכים לדעת. ראשית נציין כי כל אדם יכול לאמן את עצמו, ולפעול במטרה להסתגל להתנהגות של מנהל. מה שאומר שגם אם אתם רחוקים משם, יש לכם פוטנציאל להשיג את המטרות שלכם. שנית, יש להדגיש כי לא מדובר בפעולה של זבנג וגמרנו. כדי להשיג תוצאות בעלות ממשות חשוב כי האדם יתאמן ויעבוד עם עצמו בצורה יסודית. זו הדרך להשיג מטרות ולהוביל את ההצלחה האישית. אין קיצורי דרך. הרגלים צריך לקנות ושינויים בחיים חשוב להטמיע ולרכוש בהדרגה.

כאשר אדם עומד מול צומת בחיים, הוא צריך להתמודד עם שינוי משמעותי - לא תמיד זה קל. מיטב הכוחות ואנרגיות רבות נדרשות כדי לצלוח את התקופה הזו בהצלחה. כיוון ששינוי מעמיד את האדם בפני אתגר. אך אם יודעים לנצל צמתים בחיים, אפשר לצמוח ולגדול בצורה משמעותית. לחזק את האישיות ולהמשיך את הדרך מחוזקים פי כמה. כן, גם אנשים שחוו משברים משמעותיים, כמו פיטורין ממקום העבודה, גירושין, אובדן וכן הלאה, הסיקו כי ניתן לראות את המשבר הנוכחי כהזדמנות לצמיחה. כי כל אירוע או מקרה בחיים שלנו עשויים להצניח אותנו מטה. אך אם נבחר נוכל לנצל אותם כדי להצמיח אותנו הלאה.

חולמים לצאת לדרך חדשה?
גם אתם חולמים לסלול לעצמכם דרך חדשה? רציתם להשיג יעדים ולהתחיל את החיים שלכם בצורה נכונה? אתם מוזמנים להכיר את כנרת פרדמן. אצלה חוו מתאמנים רבים תהליכים מבורכים והשיגו תוצאות נהדרות! בעזרת הכלים המקצועיים של כנרת תוכלו לרכוש יכולות ממשיות, עבור התמודדות עם צמתים בחיים. תלמדו שניתן לנצל פיטורין כהזדמנות לצמיחה, או להזמין סדנאות פיתוח זהות ניהולית.

בואו להצליח בחיים!
 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: