אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

סדנאות לצוותים בארגונים


כולנו מחפשים את הדרך לשפר את איכות החיים שלנו, ולהיטיב עם ההרגשה האישית שמלווה אותנו בכל אשר נלך. ואכן, אנשים רבים בוחרים להירשם לקורסים וסדנאות שמקנות ידע לחיים טובים ומאושרים יותר. אינטליגנציה רגשית ושליטה עצמית, שיובילו את האדם לניהול סדר היום שלו בצורה חכמה ותקינה יותר. כמובן שהתוצאה של תהליך כזה יהיה אושר - לחיים שלווים פי כמה.

סוגים שונים של סדנאות
סדנאות לצוותים בארגונים – ארגונים רבים מחפשים את הדרך להעצים את העובדים, ולהעשיר את ארגז הכלים שלהם. בין אם מדובר על יכולות מקצועיות ובין אם על תקשורת בין אישית מדובר. סדנאות לצוותים בארגונים עשויות להועיל בצורה ניכרת, ולשנות במידה רבה את האווירה בארגון וכמובן גם את רמת ההצלחה. כי כאשר כל אחד מהעובדים מגיע מצויד בידע מקצועי, ויודע לנתח נכון את המתרחש במקום. הוא יכול להפיק מעצמו הרבה יותר, ולהוביל את הפעולות שעליו לבצע אל היעד בצורה מוצלחת ביותר. סדנאות לצוותים בארגונים יתרמו לכל אחד כפרט וגם לארגון בכלל.

סדנאות העצמה - אנשים רבים מוצאים את עצמם חלשים בעיני עצמם. אין להם את העוז ואת העוצמה שהם כל כך רוצים שיהיה להם. האם ידעתם שזה דבר שניתן לרכוש אותו? גם אם אתם אנשים עדיני נפש וחוששים מהצל של עצמכם, יש לכם סיכוי נהדר לפתח את האישיות שכם, ולהעצים את ההרגשה ואת התדמית שלכם. זה יכול להיות באמצעות סדנאות לצוותים בארגונים, או על ידי סדנא להפחתת מתחים. העצמה תקנה לכם את היכולות לנהל את החיים שלכם בצורה טובה הרבה יותר, ולהשיג את המטרות שלכם ללא חששות ומחסומים מעיקים. סדנאות להעצמה יימסרו על ידי מאמנים מוסמכים בתחום.

סדנאות פיתוח זהות – מי אתם? מהם החלומות שלכם? אילו תכונות שלכם אתם מעריכים ואוהבים? לא כל אחד יכול לשלוף את התשובות לשאלות הללו. סדנאות פיתוח זהות יעזרו לכם להכיר את עצמכם, וכמובן לבנות את האישיות שלכם בצורה הרצויה לכם. הפיתוח הזהות העצמית הינה הכרחית והתוצאות שלה חיוביות ביותר.

סדנא להפחתת מתחים – סובלים ממתחים? מרגישים שהמתח מעביר אתכם מדעתכם? תוכלו לרכוש כלים לשליטה במתח. וזאת באמצעות סדנאות להעצמה של מאמן מקצועי. זו הדרך שלכם להשיג שליטה עצמית. אנשים שעברו סדנה כזו למדו לנהל את המתח ולהתגבר עליו בזמן אמת.
 
 

המקום להצלחה שלכם
חיפשתם את המקום להצלחה שלכם? רוצים לחיות בשלווה ונחת ולממש את המקסימום? רוצים להשיג יעדים ולגעת בחלומות שלכם? כנרת פרדמן מאמינה שיש לכם את הפוטנציאל גלום בתוככם. בעזרתה תוכלו למצוא את האישיות העשירה שלכם. לזהות את התכונות המייחדות אתכם, ולמצוא את הדרך האישית שלכם להצלחה. כי עם ליווי מקצועי של מאמנת מקצועית ומנוסה כמו כנרת, גם אתם צפויים להשיג הצלחה ולכבוש את היעדים האישיים!

 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: