אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

סדנאות אימון

אנשים הם יצירה מופלאה ומורכבת גם יחד. התכונות, הכישורים, המחשבות והציפיות – כל אלו מרכיבים תוצאה מרתקת. ומה כאשר שני אנשים נפגשים? כשבני זוג מנהלים חיים משותפים? כאשר אדם מבלה חלק ניכר מיומו לצד עמיתים בעבודה? מפגש בין אנשים עשוי להיות מקור להשראה ונעימות משותפת. אך יחד עם זאת המפגש עלול לכלול היתקלויות ואי הבנות. חוסר נעימות וחילוקי דעות. אמנם כל אדם נולד עם כישורים חברתיים ברמה כלשהי. אבל לא תמיד זה מספיק.

פתרון למערכות יחסים תקועות
אך אם נוצר מצב בו אדם מתמודד עם מערכת יחסים תקועה. הוא אינו מצליח להוביל את הקשר למקום הרצוי. ותחת זאת מתמודדים האנשים עם משברים במערכת היחסים. יש מוצא גם למצבים שנראים תקועים ביותר! וזאת באמצעות סדנאות אימון. סדנאות אלו יקנו לכל אחד את הכלים למצוא את המוצא למקום התקוע בו הוא נמצא.

על סדנאות אימון
אם גם אתם מגלים כי אתם לא מוצאים את הדרך לפתור את התסבוכת בה אתם נתונים. ואתם מעוניינים לחולל את השינוי המיוחל, אתם מוזמנים להכיר את הפתרון המעולה - סדנאות אימון. סדנאות אלו נערכות אצל מאמן אישי. במהלכן אתם מנתחים את המקום בו אתם נמצאים. ותרים אחר הדרך הנכונה והיעילה ביותר לפתרון הבעיה. מאמן אישי אשר מעביר סדנאות אימון הינו איש מקצוע מוסמך, אשר לו ידע רב וכלים לצורך אימון למערכות יחסים. האימון האישי יכלול התנסות ותרגול לקראת יישום הידע הקונקרטי בשטח.

על אימון עסקי ועל השגת יעדים
גם התחום העסקי מעמיד אנשים רבים בפני אתגרים מורכבים ביותר. הרצון להשיג יעדים ולקדם את העסק או את המעמד האישי בעסק, עשוי להיתקל בפני חומה בלתי עבירה. כדי למצוא את הסולם שיעלה אתכם מעלה, ניתן לפנות אל מאמן אישי. למעשה בחברות שונות יוזמים את המהלך עבור העובדים במקום. הללו שוכרים שירות אימון עסקי לחברות. כך שהצוות כולו ירכוש כלים מקצועיים, וידע כיצד לפעול על מנת להעצים את הפעילות - ולהגדיל כמובן את הרווחיות של בית העסק.

מתעניינים על לימודי המקצוע?
גם אתם חולמים לעסוק בתחום האימון? מעוניינים לקחת קורס הכשרת מאמנים? גם אתם תוכלו ללמוד כיצד להעביר אימון למערכות יחסים, ואיך לנהל אימון עסקי לחברות.  קורס הכשרת מאמנים מקנה לכם את הכלים. ומאפשר לכם למצוא את עצמכם עוסקים בתחום.
 
 

זה המקום המתאים לכם!
בואו להכיר את המאמנת המומלצת והמבוקשת – כנרת פרדמן. זו גם הכתובת שלכם לאימון אישי ולהשגת יעדים. בואו ללמוד כיצד ניתן לנטרל מפריעים ולסלול דרך להצלחה האישית שלכם. מאות מתאמנים כבר סללו לעצמם את הדרך להצלחה. בעזרת האימון המקצועי בהנחיית כנרת ניתן לשפר פעילות של בית עסק. לרענן מערכות יחסים ולפתור בעיות בתחומים רבים. בואו לחולל שינוי!

 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: