אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

משברי גירושין

מערכת היחסים הזוגית לא תמיד מגשימה את החלומות של כל אחד מבין השניים. לא פעם מוצאים את עצמם בני הזוג מול משבר, ולא מוצאים את הדרך לסלול לעצמם את המוצא ממנו. אכן, לא תמיד יכול האסיר להתיר את עצמו מבית האסורים. לא פעם הוא זקוק לאיש מקצוע חיצוני שיוכל להדריך אותו ולבחון יחד את אתו המצב הנוכחי. בדיוק עבור סיטואציה מעין זו נוצר מענה של מאמן אישי. המאמן יעבוד עם בני הזוג ויתור אחר הכלים המתאימים למקרה הספציפי.

כאשר מטרת העל היא להתגבר על הקושי הקיים, ולמנוע מבעוד מועד משברי גירושין. זוגות שחוו אימוני זוגיות מדווחים על שיפור ניכר במערכת היחסים, ועל יכולת ממשית להתגבר על קשיים במערכת היחסים. אימוני זוגיות מקנים לכל אחד מבני הזוג המתאמנים את היכולות להתגבר על הקושי, ולנהל את מערכת היחסים בצורה נכונה יותר.

איך יוצאים מזה?
אין ספק שכל משבר בחיים מעמיד את האדם בפני תקופה מורכבת שדורשת הרבה מאוד תעצומות נפש. בני זוג שחוו משברי גירושין זקוקים לא פעם לעזרה מקצועית. עזרה זו נועדה לעזור לבן הזוג לצלוח את התקופה הקשה בה הוא מצוי, בצורה הטובה ביותר.

המטרה היא לא רק לשרוד אותה, כי אם להתעצם ממנה ולגדול מהנקודה הזו למקום גבוה הרבה יותר. כי האימון האישי מאמין שכל קושי הוא אתגר, ומכל נפילה ניתן לגדול ולהתחזק. כך שלאחר הגירושין ניתן להתרומם מתוך משברי גירושין ולבנות את האישיות, מתוך המצב הזה, בצורה הטובה ביותר. מאמנים אישיים מציעים תכנית אימון ממוקדת עבור משברי גירושין ובעצם עבור בעיות בחיים בתחומים שונים. 

מערכות יחסים ותקשורת
אימון על תקשורת פתוחה הוא אחד האימונים הנצרכים למי שמתמודד עם קושי לנהל תקשורת כזו. כאשר קשה לאדם לבטא את עצמו, להביע את רצונותיו וצרכיו - הוא עלול למצוא את עצמו במצוקה. וכתוצאה מכך להכניס את מערכת היחסים למקום בלתי רצוי. אימון על תקשורת פתוחה יתבצע בהנחיית מאמן אישי. הוא יעזור למתאמן לסגל לעצמו תקשורת פתוחה וזורמת יותר. כי זו הדרך להתגבר על בעיות בחיים, ולבנות מערכות יחסים בריאות יותר.

בואו לרכוש יכולות!
חיפשתם מאמן אישי לפתרון הבעיות המעיקות עליכם? רוצים לחולל שינוי ולהשיג מטרות אמתיות בחיים? רוצים להיות מאושרים ולסגל לעצמכם שגרה מבורכת ואהובה? כנרת פרדמן היא המקום שלכם לחיים טובים הרבה יותר! בעזרת האימון המקצועי שלה, תוכלו גם אתם להשיג את היעד הבא שלכם בחיים. זה המקום לסגל לעצמכם חיים מאושרים פי כמה. לכנרת ידע מקצועי עצום וגם ניסיון רב בשנים. המקצוענות הרבה והמיומנות שלה, יספקו לכם את כל מה שאתם צריכים לאימון אישי שמניב תועלת אמתית בשטח.
 

בואו והצטרפו למתאמנים הרבים שרכשו כלים לחיים מאושרים ולהצלחה של ממש!
 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: