אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

מהתמכרות לשחרור

העולם שלנו מציע בפני כל אחד שפע של הנאות ובילויים. על פניו אין בכך כל חיסרון. כל עוד האדם שולט על הבחירה שלו - הכול יכול להיות טוב ויפה. אבל מה קורה כאשר הגולם קם על יוצרו, והאדם מגלה כי הוא פשוט התמכר לבר מה? זה יכול להיות אינטרנט וסרטים, עישון ויינות ועוד כהנה וכהנה. התגלית הזו, שבעצם התמכרת לדבר מה. ולא מדובר בתחביב תמים, מעמיד אותך בהתמודדות לא פשוטה. אתה לא שולט עוד על הבחירות שלך. אינך מנהל את החיים שלך כרצונך, אלא מנווט בידי ההתמכרות שלך. מה עושים? האם יש דרך להחזיר את החיים למסלול התקין שלהם?

מהתמכרות לשחרור – כיצד?
אמנם מדובר בהתמודדות לא פשטה. כל מי שהגיע לנקודה הזו מגלה כי לא קל לצאת מהביצה הזו. אבל הנזקים של ההתמכרות חמורים מאוד. הם מונעים מאתנו לקבל החלטות מתוך שיקול דעת. מכוון שהמחשבה שלנו מוטית בידי המכרות בלתי מוגבלת שהיא זו שמנהלת אותנו. מסתבר שהשינוי הינו כורח המציאות. השאלה הגדולה היא רק כיצד מבצעים את השינוי הזה?

עזרה מקצועית
אנשים רבים כבר החליטו שהם משנים את דרך החיים שלהם. שהם מתנזרים מעתה ועד עולם; מעישון, נשנוש מתוקים וכן הלאה על זה הדרך. האם הייתה להחלטה הזו הצלחה? האם הוכיחה את עצמה בשטח? מספר הכישלונות כמספר ההחלטות. מי שהצליח להיגמל מעישון לא צריך לקבל החלטות פעם בשבוע.... נכון, ההתמכרות חזקה מאתינו. לא קל להתמודד מולה. 

בדיוק בגן עובדה זו חשוב לדעת - ניתן לקבל עזרה מקצועית, במטרה למצוא את הדרך מהתמכרות לשחרור. כאשר איש מקצוע שמכיר את התחום ואת התהליכים של הנפש שלנו נכנס לתמונה, ניתן לראות כיצד נסללת הדרך מהתמכרות לשחרור. אמנם לא קל לצאת ממשבר לצמיחה והתפתחות. מדובר בצעד מאתגר שדורש המון אנרגיה והשקעה. אך איש המקצוע בהחלט יוכל לנווט את התהליך, ולסייע ביד האדם לחולל את השינוי.

על תקופות מעבר בחיים
כל אחד מאתנו חווה מפעם לפעם תקופות של שינוי. משברים עלולים לצוץ בחיים של כל אחד. זה יכול להיות משבר משפחתי או נפילה בתחום הכלכלי. מה עושים כדי לעבור אותו בשלום? ובכלל, האם יש סיכוי לנצל את הקושי על מנת לחזק את האישיות שלנו? זהו שכן. אדם חכם יודע לזהות כל משבר כהזדמנות, והוא מצליח למצוא את הדרך לצאת ממשבר לצמיחה והתפתחות אישית.
 
 
הכירו אותנו
כנרת פרדמן מזמינה אתכם לבוא ולהכיר את הדרך שלכם לצאת מהתמכרות לשחרור. אם גם אתם מתמודדים עם מעברים ושינויים בחיים, ומעוניינים לנצל משבר כהזדמנות - כנרת היא הכתובת שלכם. בעזרתה כבר עברו מאות מתאמנים תהליכים נהדרים של אימון והעצמה, במהלך מעברים ושינויים בחיים. גם אתם תרכשו את היכולות ואת הכלים לצלוח את המשבר, ולהתגבר על הקושי!
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: