אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

הפחתת מתחים

דרכים ללא מוצא עשויות להיפתח בפניכם. וזה לא חלום. אם גם אתם תקועים באיזשהו מבוי סתום, ואתם רוצים לראות את האור בקצה האופק. כנראה שהעתיד שלכם יפה יותר ממה שאתם יכולים לחלום. יש כיום מדעים רבים ותחומי למידה מגוונים. הללו יכולים להקנות לכם את הכלים לשחרר את החסם המטריד, ולצעוד לעבר חיים יפים הרבה יותר. את זה ניתן לעשות באמצעות אימון אישי. יש מגוון תחומים בהם ניתן להיעזר באימון, על מנת להכניס את האושר לחיים שלכם. ולעזור לעצמכם להצליח ולקצור הישגים בתחומים רבים.

סיטואציות בחיים ואימון אישי כפתרון למצב
עסק תקוע – בעלי עסקים רבים מגלים כי העסק נתקע לו אי שם בדרך. במקרים רבים התקיעות הזו יושבת על מוגבלות של בעל העסק. הוא אינו מצליח לחולל את הצעד הבא שיחזק את העסק, ויקדם אותו הלאה. למעשה מדובר בתקיעות שניתן לפתור אותה. כדי להתקדם הלאה ניתן לפרוץ את המבוי הסתום, ולקרב את עצמכם להצלחה עסקית מדהימה. זה נכון הן לעצמאיים שמחפשים את הדרך לקדם את העסק, וגם לשכירים שמעוניינים להתקדם הלאה לתפקיד הבכיר שמעל. אימון עסקי לעסקים יקנה למתאמן יכולות עסקיות מתקדמות, ויאפשרו לו לבצע פעולות שלא יכול היה עד כה לבצע.

הורות מודעת – הורים מוצאים את עצמם לא פעם מתוסכלים ולא מרוצים ממערכת היחסים עם הילד או המתבגר. מה עושים כדי לשנות את התמונה? איך אפשר לחולל שינוי בתחום כה תובעני ויומיומי? האם יש סיכוי לקחת את המושכות מידי הילד, ולנהל את מערכת היחסים כמו שאתם רואים לנכון? חשוב לזכור שהורים הם אלו שקבלו את התפקיד לגדל את הילד, ולהנחות אותו במהלך שנות החיים שהוא נמצא ברשותם. ואם אין להם את היכולת לנהל את המערכת הזו, חשוב כי יפנו לתהליך אימון להורות. כאשר ההורה חווה תהליך של ההעצמה הוא לומד כיצד להתנהל מול הילד, ואיך להשיג משמעת תוך הפחתת מתחים והשגת אוירה נעימה יותר בית.

זוגיות פורחת – בני זוג רבים מתמודדים עם קשיים שונים שמתגלים במהלך השנים המשותפות. כיצד מתמודדים מולם? איך מצליחים להשיג הפחתת מתחים? מומלץ לפנות אל מאמן אישי שיוכל לענות לכם על השאלה - איך לפתור בעיות בזוגיות. במהלך אימון אישי ניתן להשיג הפחתת מתחים ולמצוא את הדרך איך לפתור בעיות בזוגיות. כי גם לכם מגיע לחיות בנעימות בחיי זוגיות מאושרים.
 

הדרך לשינוי שלכם מתחיל כאן!
מתמודדים מול קושי, לא יודעים האם התהליך עשוי להתאים לכם? רוצים להשיג הפחתת מתחים או לעבור אימון עסקי לעסקים? מתלבטים מה מתאים יותר למצב שלכם, אימון זוגי או אימון להורות? בואו והתחילו את השינוי שלכם. כנרת פרדמן מציעה לכם את הטוב ביותר בתחום האימון האישי. הידע הרב שצברה במהלך השנים, לצד המיומנות וההצלחות בשטח יפתחו לכם את הדרך להצלחה!
 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: