המלצות

צרו קשר

ד″ר יוסי אסף
נשיא מכללת סמינר הקיבוצים


כנרת ניחנה במגע קסם, בכישרונה להעצים את המתאמן ולנוע אתו  במתווה שאינו 'מעגל פינות', תוך הולכה רגישה ואמפטית אל מימוש יעדיו וחזונו.

מי שזכה בה כמאמנת זכה במתת של ממש!
 
משה כהן
CTO - מנהל חטיבת הטכנולוגיה ומהנדס ראשי OTI


"העבודה עם כנרת כמאמנת היא חוויה ייחודית, בין השאר, עקב נכונותה להגדיר מראש, את תוצאות האימון הרצויות בצורה  מדידה, תוך ביטחון שמטרות האימון אכן יושגו ובזמן שהוגדר. אם כנרת לא הייתה קיימת אין ספק שהיה צריך להמציא אותה. כל שעה שווה את משקלה בזהב"
 
ד″ר סמדר דוניצה - שמידט
דיקאן הפקולטה למדעי הרוח והחברה מכללת סמינר הקיבוצים


"כנרת מאמנת מדהימה בעלת יכולות נפלאות וכישורים ייחודיים. היא יודעת לזהות מיד מי עומד מולה, מצליחה לרדת לעומקם של דברים ויש לה תובנות נהדרות וכישרון רב להוביל ולאמן. היא סייעה לי, חיזקה אותי והאירה את עיני בנושאים רבים.

הייתה זו  זכות גדולה מאוד עבורי להתאמן אצלה"​
 
גדעון פינטו, מהנדס
מייסד פינטו טכנולוגיות בע″מ


בניצוח  וירטואוזי,  בחוכמה, זריזות -מחשבה  ובאכפתיות רבה, הצליחה כנרת להוביל  אותנו להתרת  מורכבויות ביחסים, אשר העיקו על העסק המשפחתי. בכך הביאה לשינוי חד בהתנהלותנו,  בתקשורת ובמוטיבציה להצלחה. 

כל זאת ואף שלא  נקראה  לכך - תוך שיפור  מדהים  בקשר  המשפחתי  הכולל.
 
איריס סלע
בוגרת קורס הכשרת מנהלים


כנרת, תודה לך שקיימת הלכה למעשה, גיוון בכל הפרקטיקות הניהוליות, והדגמת כיצד ניתן לשלב בצורה יצירתית רבת חושים, מודלים לבנית זהות ניהולית, תוך שמירה על דיאלוג פתוח וכן  בין חברי הקבוצה, עם תחושת שייכות, גיבוש ומשמעות לכל אחד.
 
ימית צור
בוגרת קורס הכשרת מנהלים


רציתי לכתוב רפלקציה אישית על קורס חווייתי ויוצא דופן: 'פיתוח זהות ניהולית' בהנחיתה של כנרת פרדמן, בדרך אחרת. דרך שתשרטט קווים לדמות הייחודית, היצירתית ומעוררת ההשראה. ומכיוון שהקורס פתח, העמיק והרחיב את הזהות הניהולית, תוך מתן מקום גדול ומשמעותי, לאותנטיות  ולחשיבה היצירתית, החלטתי שאין דרך טובה יותר מלפתוח בפזמון של השיר "לתת ולקחת" של שלמה ארצי ודודו טסה.

"לתת ולקחת"
מילים ולחן :שלמה ארצי
אדם צריך שתהיה לו מילה, קצת מקום בעולם 
אהבה לא נשכחת 
וקול אמתי לתפילה
ורגע מושלם
כדי לתת ולקחת
ולא…לפחד מהפחד
מתוך החוויה האישית שלי בקורס, רק כאשר אדם מוכן להתמודד עם הפחד, ומוכן להיות במגע עם החלקים היצירתיים שלו – מתרחבת זהותו.בהערכה גדולה.
 
טובה פלצי
בוגרת קורס הכשרת מאמנים - אימון משולב


מעבר לעובדה שהקורס מקצועי ורציני כיאה לקורס אקדמי ברמה גבוהה, מצאתי אצלכם את ה'משהו הנוסף' שחיפשתי כל כך. שזו התפיסה של שילוב האנושיות, ההתבוננות הפנימית, המודעות העצמית  וההקשבה ללב, יחד עם המכוונות למטרות והשגת היעדים, המאפיינת את החשיבה התוצאתית.

אני מבקשת להודות לכם בכל ליבי. הרווחתי גם משלח יד וגם  חוויה משמעותית עמוקה. מאחלת לכם כי תמשיכו ותובילו קורסים נוספים ברוח זו .
 
ד″ר זוהר רובנשטיין
פסיכולוג קליני


לכנרת יכולת מרשימה בתחום העבודה הקבוצתית, רגישות יוצאת דופן לניואנסים בתחום המילה והתנועה, ויכולת עבודה בקו-הנחיה כמו גם לבד."
 
ד″ר שרי דרורי
פסיכולוגית קלינית בכירה


"כנרת קולטת גוונים ודקויות של רגש הן דרך תחום התנועה והן דרך אמפתיה והבנה מעמיקה של תהליכים דינמיים אישיים וקבוצתיים. היא מסורה מאוד, ויוצרת יחסים נעימים ומפרים".
 

קרן מזר
סגנית מנהלת מרחב, מכבי שירותי בריאות


כנרת האחת והיחידה,
עברו כבר שלושה חודשים מאז פגישתנו האחרונה בסשין פגישות רבות שקיימנו והעוצמה עמה יצאתי עדין מלווה אותי.

התובנות והדיוקים אליהם הגעתי בזכותך מסתובבים עימי לאן שאני לא הולכת, מהבוקר כשיוצאת לעבודה ועד הלילה בעודי מניחה את ראשי על הכר הגלגלים עובדים וחיוך עולה על שפתיי.

אני חייבת להודות כי בתחילה הייתי סקפטית, חששתי שאולי אני מגיעה ל"עוד מפגש של חיפוש עצמי" אך למרות זאת החלטתי להתחיל איתך את המסע, ועל כך אני מודה לך.

בפגישות עמך הצלחתי לענות לעצמי על המון סימני שאלה שהיו לי, הצלחתי בזכותך לדייק לעצמי את המטרות ואת היעדים אליהם אני רוצה להגיע.
קיבלתי ממך כלים ליומיום על איך להפוך להיות אדם טוב יותר עבור הסובבים אותי ועבור עצמי.

אך בעיקר, קיבלתי ממך את המתנה שכל אחד צריך לאחל לעצמו, הזכות להכיר את עצמי.
המפגשים התקיימו בצורה מובנית ומושכלת עם המון אמפתיה, רגישות ומקצוענות לשמה.

לא עוד מפגש של שיחה חסרת מסקנות  אלא חוויה משותפת ולמידה תוך כדי עשייה והתבוננות לתוך עצמי.

קיבלתי ממך כוחות לצאת לדרך החדשה שבה בחרתי ואני מרגישה כי בזכותך הבחירה שלי לקריירה (ולעוד בחירות שעשיתי בדרך) היא הבחירה הנכונה ביותר עבורי.

ועכשיו מכאן, הכל אפשרי!
יודעת שאנחנו עוד נפגש בהמשך…
בהערכה ותודה אין סופית
קרן מזר
פעם: אישה עם המון שאלות ותהיות
וכיום: סגנית מנהלת מרחב מכבי שירותי בריאות
 
עו"ד אריק מויאל
מנכ″ל אשכול גליל מערבי - כפר ורדים


"כנרת  היא  מהאנשים  המחוללים  אנרגיה חיובית  מהרגע  הראשון.רוח הנתינה והאהבה שלה  לזולת מעוררים בי התפעלות כל פעם  מחדש. יכולתה לנתח להבין בין השורות ולזהות את  נקודת האיזון הנכונה- איכותית ומדויקת,  ו'טביעת האצבע' המקצועית הייחודית שלה מאוד מורגשת  בי  ומלווה אותי בדרכי
 
ד″ר נטע גוטמן אבנר
פסיכולוגית קלינית בכירה 


"כנרת היא מטפלת שהתברכה בהרבה איכויות אנושיות ומקצועיות – היא רגישה ביותר לזולת, בעלת יכולת התבוננות חדה ודקה. יש לה יכולת מדהימה להרגיש את השני, להזדהות עם המצוקה והסבל שלו ולגלות כלפיו אמפתיה.היא מגלה כלפי מטופליה סבלנות ומסירות בלתי רגילים."
פרופ′ אסתר יוגב
דירקטור מכללת סמינר הקיבוצים


העבודה עם כנרת הייתה בשבילי משאב חיוני ביותר להתארגנותי בתוך העבודה הניהולית:שכלי ורגשי כאחד. פגישותינו, נתנו לי כוח, בטחון ופרופורציות במישור הרגשי ועשו 'סדר' הגיוני ומועיל בהתארגנות השבוע ובתכניות העבודה. למדתי להיות תכליתית ואפקטיבית מחד – אך גם יותר רגישה לסביבת העבודה שלי מאידך. מעבר לכך – המפגשים היו נעימים במיוחד, בעלי איכויות אינטלקטואליות, מלאי עניין והשראה.

כנרת ניחנה בכישרון מיוחד לאבחן את סביבת העבודה, את הצרכים האישיים ונקודות החוזק, ולצייד בכלים ניהוליים ואחרים, המסייעים לעקוף מכשולים מיותרים ולמקסם הישגים"
 
ד"ר בנימין וגנר
מנהל יחידת ילדים ונוער, קופ"ח כללית


"לכנרת ידע מבוסס ורב בתחום התנועה והבנה מעמיקה בנושא עולמם הרגשי של ילדים ומשפחותיהם. בעלת יכולת טובה מאוד בהבנת תהליכים אינטראפסיכיים ובינאישיים.

היא מבצעת את עבודתה תוך רגישות ואמפתיה גבוהה, מסירות, נאמנות ואחריות רבה מאוד וזוכה  להערכה גדולה הן בקרב מטופליה והן בקרב אנשי המקצוע עימם עובדת."
 
עידית טבת
בוגרת קורס הכשרת מנהלים


כנרת יקרה, גם באופן אישי וגם באופן מקצועי, פתחת ועוררת אצלי ערוצים חדשים להתנהלות.תאי עצב החלו ל"דבר" זה עם זה באופן אחר.

לדבר הזה קוראים למידה משמעותית!

כנראה שהמשמעות של מה שקיבלתי ממך תלווה אותי לכל מקום.
כנראה שעדיין איני מבינה עד כמה השפעת עלי.
תודה גדולה.
 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: