אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

בעיות בקריירה

האדם הינו יצור ייחודי ומורכב. כולנו מתמודדים עם תכונות אופי והרגלים שונים. עם רצונות ומאווים לצד שאיפות מפעמות. אין ספק שהחיים עשויים להיות מורכבים ולהעמיד אותנו בפני אתגרים משמעותיים בהחלט. דילמות וספקות עשויים ללוות את האדם, התלבטויות וחוסר ביטחון יגרמו לו להיסוס ולחששנות.

גם אם הצבתם לעצמכם מטרה כלשהי, אך אתם מרגישים תקועים. ולא לגמרי מצליחים לקדם את עצמכם לקראתה - אין זה אומר שאין לכם סיכוי. אם אתם רואים מול העיניים מודל של הצלחה ואתם לא מצליחים ליישם אותו, אתם לא אמורים לגנוז את החלום שלכם. כי יש לכם בהחלט סיכוי להגשים אותו ולהגדיר את ההצלחה הבאה שלכם בקרוב ממש. כי ניתן למצוא את הכלים לשיפור היכולת העצמית להשגת יעדים וכבישת מטרות כמו שחלמתם.

כיצד מתמודדים עם בעיות בקריירה?
בעיות בקריירה מאתגרות אנשים רבים. גם אתם מחפשים פתרונות אמתיים למצב שלכם בעבודה? אז השקעתם שנים לימודים, אתם נותנים את המיטב במקום העבודה שלכם. ועדיין מרגישים שזה לא לגמרי מה שחלמתם עליו. רציתם להשיג קידום בדרגה, להיות דמות מובילה יותר בחברה, ואהודה בקרב הצוות. מעוניינים להשתכר היטב ולהיות ממונים על תחומים שמתאימים לכם יותר. זהו שיש לכם אפשרות אמתית לפתור בעיות בקריירה. כי אם תטפלו בתכונות שלכם ותסגלו לעצמם התנהלות מתאימה יש לכם סיכוי טוב לקדם את עצמכם ולפתור בעיות בקריירה שלכם. כי זו הדרך לפלס לעצמכם את הדרך להצלחה הרצוי לכם כל כך.

בדרך לתפקיד ניהולי
חלמתם על תפקיד ניהולי? בעלי תפקידים רבים פוזלים לכיוון הדרג המנהלי, ומעוניינים בכל מאודם להגיע לשם. החלונות הגבוהים קורצים להם, אך כיצד מטפסים לשם? הכשרות מנהלים זוהי התשובה. אם גם אתם רוצים להשיג התקדמות והצלחה אישית ועסקית, תוכלו לפנות אל מאמן אישי. אתם עתידים לעבור תהליך ליווי ואימון עסקי במטרה לקבל הכשרות מנהלים. במהלך האימון תלמדו על תכונות של מנהלים ותרכשו אותן לעצמכם. האימון יעמיד אתכם מול תהליך של הקניית הרגלים נכונים ומתאימים יותר לתפקיד מנהלי. מסתבר שכאשר יש לכם את זה, ואתם מוכנים למלא תפקידים כאלו - אתם מתקרבים לעבר המטרה שלכם. לא ירחק היום ומשרה כזו תשחר לפתחכם.

התקדמות והצלחה אישית ועסקית אכן קשורים בקשר הדוק עם היכולות האישיות שלכם, וההתנהלות שלכם ביום יום. בואו אל כנרת פרדמן כדי לגלות את התהליך הקסום שלכם להשגת היעדים הנכספים שלכם! כנרת הינה מאמנת אישית מוסמכת וותיקה. למעלה מעשרים שנה של פעילות ואימון אישי של מאות מטופלים.
 

​אימון בארגונים ובבתי עסק רבים, שהובילו אנשים ועסקים רבים לעבר ההצלחה שלהם. כי עם כנרת גם אתם תוכלו לקצור הצלחות בתחום העיסוק שלכם, ולפתור את הבעיות הנוכחיות שלכם באמצעות ליווי ואימון עסקי. בואו להשיג יעדים עם כנרת פרדמן!
 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: