אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

בעיות בעבודה

מתמודדים עם בעיות בעבודה? רוצים לראות את היום שלכם בעבודה בצורה אחרת לגמרי, ולא רואים את האור בקצה המנהרה? לכל מצב תקוע יש פתרון. ולמעשה יש יותר מפתרון אחד לכל מצב. הקושי הוא לאתר את הפתרון הנכון, ולמצוא כיצד לחולל את השינוי - ולהביא את עצמכם למקום טוב ורגוע יותר. כי כאשר מתמודדים עם בעיות בעבודה, לא קל לשרוד את הימים ולבצע את המטלות שמוטלות עליכם בהצלחה. כיצד פותרים את הבעיה? איך מתמודדים עם הקושי? יש תשובות לשאלות הללו.

אימון אישי לפתרון הקושי הנוכחי
יש כיום מגוון שיטות וטכניקות. הללו יוכלו לתת לכל מי שמתמודד עם בעיות בעבודה או במערכות יחסים את היכולת לחלץ את עצמו מהמצר. מדובר באימון אישי בו רוכש המתאמן ידע והבנה לניתוח נכון של המצב בו הוא נתון. כמו כן יכיר המתאמן כלים מקצועיים. כלים אלו נועדו לייעל ולפתור את המצב בו הוא נתון. אמנם אין די בלמידה קוגניטיבית. מכיוון שכאשר מדובר על התחום ההתנהגותי, לא תמיד הלמידה והידע פותרים את הבעיה. למעשה ניתן לקבוע שיש צורך של ממש להסתגל להתנהלות נכונה - על מנת להצליח להתגבר על  בעיות בעבודה. ואכן, מהלך תהליך האימון יערוך המתאמן תרגול על במטרה לרכוש את היכולת להתנהל בצורה הנכונה ובאופן היעיל, עבור פתרון בעיות בעבודה.

על אימון מקומות עבודה
בעלי תפקידים שונים נאלצים להתמודד עם מגוון מטלות מורכבות שדורשות יכולות רבות וכישורים מורכבים. זו הסיבה לכך שבמשרדים שונים עורכים לעובדים אימון עסקי. האימון נועד לשפר את היכולת של המתאמן, ולאפשר לו לבצע פעולות בצורה נכונה ויעילה. אימון זה כולל אימון עסקי למתחילים. עובדים שמתחילים את דרכם בתחום העסקי, ומעוניינים לרכוש כלים ולהתמקצע בצורה נכונה. תוך מיצוי היכולות האישיות ורכישת הרגלים עסקיים נכונים. אימון זה מבצעים בבתי עסק וכן בארגונים, עמותות ואף אימון במשרדי ממשלה. התוצאות של האימון האישי מברות בעד עצמן, ומובילות את העסק או את המשרד להצלחה ממשית בשטח.

כל מי שמתמודד מול אתגר יודע, שאל היכולות האישיות מצטרפים לחץ ומתח. אימון כושר מנטלי יאפשר למתאמן לשלוט על המתחים הללו, ולמצות את המיטב הטמון בו, עבור ביצוע המטלה בצורה מושלמת - כמיטב יכולתו. המטרה של אימון במשרדי ממשלה, וכן של אימון עסקי למתחילים נועד להקנות לעובד יכולת לבצע את התפקיד שלו בצורה מיטבית.

אימון כושר מנטלי יסייע לאדם להתמודד מול אתגר, ולמצות מעצמו את המקסימום האפשרי. כך הוא יוכל לעמוד באתגרים ולווסת את המתח הקיים. כך שהלחץ והמתח שמלווים אותו לא יכשילו את ההצלחה שלו.
 

בואו למצוא את ההצלחה שלכם!
חיפשתם את ההצלחה האישית שלכם? רוצים להעצים את האישיות שלכם ולגדול? בואו והכירו את כנרת פרדמן. זה המקום להצלחה שלכם. הידע הרב והמקצועיות יעזרו לכם למצות את היכולות והכישורים שלכם.

 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: