אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

אימונים זוגיים

רצון בשינוי ושיפור האספקטים הזוגיים קיים אצל זוגות רבים, אולם שגרת היומיום, המטלות הרבות והקושי בשינוי הרגלים עצמיים גורמים לנו לדחות ולהדחיק את הרצון בשינוי. אולם, הקדשת מחשבה לנושא כה חשוב המשפיע על חיינו באופן משמעותי, עשויה להוביל לשינוי אמיתי. עצרו לרגע אחד את המרוץ היומיומי ופנו זמן לתהליך של אימונים זוגיים הכוללים עזרה במציאת כלים לשיפור זוגיות קיימת ואימון אישי למציאת זוגיות. אימונים זוגיים בידי מאמן אישי מקצועי ומוסמך יכול להוביל ולהנחות אתכם בתהליך בריא ונכון לתוצאות הרצויות ושיפור דרמטי באיכות החיים ככלל ובפרט בחיי הזוגיות.

בעיות בזוגיות – להתמודד ולא להדחיק
נושא הזוגיות מעסיק את כולנו ולמעשה מדובר בתחום קריטי המשפיע על גורל חיינו. השותפות למסע החיים עם בן הזוג אינה דבר מובן מאליו ובעלת השפעה מכרעת על מגוון תחומים נוספים כגון מידת העצמאות שלנו, התפתחותנו והגשמתנו העצמית ואיכות חיינו. בעיות בזוגיות הן תופעה שכיחה למדי אשר רבים מעדיפים שלא לדבר עליה כדי שאולי תיעלם מעצמה. אולם הדחקה אינה הפתרון, אלא, התמודדות עם הקושי והכאב היא אשר תביא לתקווה לטוב יותר. אימונים זוגיים מאפשרים לפתוח דלתות חסומות וכלים להבנה מעשית של הציפיות שלנו ממערכת היחסים הזוגית. זוגיות מצריכה תחזוקה והשקעה, אימונים זוגיים יכולים לשפר את היכולת לעצב את היחסים בדרך אשר תועיל לאיכות ולרווחת החיים.

אימונים מנטליים
תחום הקואצ'ינג כולל בחובו תפיסות רבות אשר רבות מהן לקוחות מעולם הספורט כגון הצבת יעדים, בניית תכנית אימונים, מדידת תוצאות, מיקוד בעשייה ועוד. אחד הכלים החשובים באימון האישי הוא אימונים מנטליים אשר נועדו לחיזוק הרמה המנטלית של המתאמן במטרה לאפשר התמודדות טובה יותר עם אתגרי החיים והקונפליקטים המהווים חלק בלתי נפרד מהם.

אימונים מנטליים מפתחים ומחזקים את המודעות שלנו לפרטים בחיינו וזאת במקום לפעול כאוטומט. רכישת כלים ומיומנויות מנטליות מהווה בסיס ליצירת שינוי בחיים. יש אשר יטילו ספק ביעילות האימון המנטלי והשלכותיו על חיי היומיום שהרי מודבר בדבר מופשט, אולם תחום הטיפול המנטלי בישראל מתפתח ומביא להישגים אישיים ומקצועיים בזכות האמונה והדבקות במטרה.

אימונים עסקיים
אם אתה מנהל בכיר או בעל עסק, סביר להניח כי אתה בעל יכולות וכישורים טובים לביצוע המלאכה על הצד הטוב ביותר. אימונים עסקיים נועדו לא רק למתקשים בעולם העצמאי והעסקי, אלא גם למצליחים שבינינו בתחום. כבכל תחום, גם אנשי עסקים מכירים בחשיבות של מאמן כך שההתמודדות שלך לא תהיה לבד. כיום ברור ששיתוף פעולה הוא כלי מפתח להצלחה, אימון עסקי ליזמים ובלעי עסקים נוגע בנקודות אשר הופכות עוד יוזמה או רעיון להצלחה.
 

​אימונים עסקיים כמו גם אימון עסקי ליזמים שואל את השאלות הנכונות ופותח נקודות מבט חדשות אשר עשויות לקדם אותך, בכל זאת מוח נוסף אשר חושב יחד איתך הוא יתרון. אימונים עסקיים מקלים על המנהל ליצור חזון ולתרגם אותו לתכנית פעולה וכן להתמודד עם דילמות וקבלת החלטות אשר עשויות לעשות את ההבדל בינך לבין האחרים.
 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: