אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

אימון להעצמה

אדם יכול להגיע רחוק. אך פעמים הדרך הארוכה הזו רצופה במכשולים שונים. והאדם – אינו יודע מה עליו לעשות כדי להתגבר על הקשים הללו, ולצלוח אותם. בדרך אל האושר והפיתוח האישי שלו. עבור מצבים כאלו נועד הליך אימון להעצמה. התהליך מתבצע מול מאמן אישי שמספק שירות אימון להעצמה. היכולות והתכונות של האדם לצד הכלים המקצועיים והידע של המאמן יוצרים יחד שילוב נהדר - בדרך להעצמה ולהגשמה עצמית אליה חותרים.
 
על התהליך של אימון אישי:
  • יעדים – מתאמן חותר להשיג יעד מסוים. בין אם מדובר על התחום המשפחתי ובין אם הוא עסוק בקריירה או בפיתוח העסק שלו. יש לו מטרה אליה הוא מעוניין להגיע, ואותה הוא רוצה להשיג. בדומה לדרך פיסית. כאשר המטרה מוגדרת וברורה, קל יותר להשיג אותה ולהגדיר את ההצלחה. ואכן שלב ראשוני בתהליך אימון להעצמה כולל הצבת יעדים. מהי מטרת האימון? מה אני רוצה להשיג עם סיום התהליך? איפה אני רוצה למצוא את עצמי?
  • נקודות חוזק ונקודות חולשה – כאשר ברור מה היעד, יש להגדיר מיהו זה שצועד אל היעד, ואילו כלים יש לו כדי לצאת לדרך ולכבוש את המטרה. במקרים רבים האדם אינו מכיר את עצמו לעומק, ואינו יודע מהן נקודות החוזק שלו. חשוב מאוד להכיר אותן היטב, ולדעת כיצד להשתמש בהן. וזאת על מנת לדעת להפעיל אותן ולעשות בהן שימוש מועיל. כמו כן יש להכיר את נקודות החולשה. וזאת במטרה לתקוף אותן ולמנוע מהן להשפיע עלינו ולטרפד את ההצלחה שלנו.
  • טכניקות וכלים – כל מאמן ירכוש כלים של אימון להעצמה עצמית. הכלים יכללו ידע מקצועי שמותאם אישית למצב בו האדם נתון. המטרה היא לאפשר לנהל בצורה נכונה את התהליכים האישיים אותן הוא חווה, ולנצל ידע מקצועי במקומות בהם הוא אינו מצליח לפלס את דרכו בכוחות עצמו.
תהליך של אימון עשוי להתאים למגוון הזדמנויות. בין אם מדובר על זוג שמעוניין לעבור תהליך לשיפור הזוגיות, ובין אם מדובר על הורים שמעוניינים לתקן את ההורות שלהם. ניתן לפנות אל מאמן אישי שמספק שירות אימון לזוג. במהלך האימון יכירו בני הזוג את התמונה שלהם לעומקה, וילמדו כיצד לתקן את הפעולות שלהם. כדי להיטיב אתה ולנהל חיים נעימים וטובים פי כמה.
 
המקום שלכם לשינוי
חולמים על שינוי מהותי בחיים? עסוקים בשאלה - איך עושים שינוי קריירה? מבררים על אימון לזוג? לכל השאלות יש כתובת אחת. כנרת פרדמן מציעה לכם ליצור קשרו לקבל פרטים על התהליך.
 

הצטרפו למאות מתאמנים שעברו תהליך מדהים של אימון ומיינדפולנס. גם אם תלמדו איך עושים שינוי קריירה. וכיצד ניתן לחולל מהפך חיובי בעזרת אימון ומיינדפולנס. כי השילוב בין האישיות הנפלאה שלכם והידע המקצועי של כנרת יובילו לתוצאות נהדרות. בואו להשיג יעדים!

 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: