אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

אימון אישי


אימון אישי מתאים לאנשים מְתַפְקְדִים, אוהבים, חולמים, מקטרים ו…קצת חוששים שבנקודת זמן מסוימת, חווים עצמם, באיזשהו סוג של עצירה, או לחילופין, בסוג של 'מומנטום' אותו הם רוצים להניע למקומות נכונים, מוצלחים  ומדויקים יותר.
 
הצורך בצמיחה והתפתחות במרחב של קשר אנושי, בו קיימים יחסים אמפתיים וקשובים, מלווה אותנו כל חיינו. בתחילת החיים אנו  זקוקים  ל'אם טובה דיה' ובהמשך אף  לסביבה תקינה דייה, הודות להם, נגדל ונהפוך מתלותיים לעצמאיים יחסית.
 
רק בתוך קשר קבוע ויציב ובסביבה מתאימה, אנו לומדים מי אנחנו, מה משמעותנו, ואיך להתנהל  עם זרם השינויים הרב, מבלי לחוש בדידות, מועקה ולחץ. עיקרון זה ממשיך ללוות אותנו כל החיים: בנקודות התפתחות על ציר הזמן של חיינו, ובצמתים משמעותיים, כולנו צריכים קשר תקין ומעשי, תומך צמיחה והתפתחות.
 
אימון אישי מתאים במיוחד לרגעים אלו. ה'קסם', המתרחש במפגש אנושי בו ההתמקדות  יוצרת תהליך ותוצאות חדשות, הינו לא פחות ממדהים  ומרגש. מה שמאפשר זאת יותר מכל, הן אובייקטיביות, אמפטיה ונפרדות,הנשמרות במסגרת הקשר.  איכויות אלו מאפשרות למתאמן, להרפות סוף סוף מהרגלים, חששות ופחדים מיותרים, על מנת לנוע ביתר אלגנטיות בנתיב חייו, מתוך הקשבה מכבדת  למי שהוא באמת.
 
'מרחב' השיח הנוצר באימון האישי,
בין לקוחותיי לביני, הינו מרחב שוויוני ב'גובה העיניים', בו נוכחותי הממשית והמקצועית, מאפשרת תנועה  ומעודדת תהליכי צמיחה והתפתחות בתחומי החיים בהם אנו נוגעים.
 
חלק בלתי ניפרד מהאימון, לפי מידת הצורך, מוקדש לטכניקות התנהגותיות, המתמירות בפועל מחשבות, תחושות ורגשות מכבידים וכן פחדים וחרדות. הטכניקות – כולן מתחום הטיפול הפסיכולוגי קוגניטיבי המשלב גם גוף ותנועה.
 
אני מזמינה אותך להיפגש עמי, לשמוע עוד על האימון ועל מידת התאמתו לך!
 

אימון אישי

 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: