אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

אימון אישי קואצ'ינג

אימון אישי קואצ'ינג עוסק בעולם הערכים, הגישות והעמדות שלנו כלפי עצמנו וביחד לעולם הסובב אותנו. מטרת הטיפול היא הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות נכונה המקדמת כזו הנבחנת בהשגת יעדים ובמקביל בתהליך פנימי עמוק ומעצים. כנרת פרדמן, מטפלת אישית בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה והכשרה בתחומי הטיפול הפסיכודינמי, גישת החשיבה התוצאתית וגילוי ופיתוח הזהות האישית והמקצועית פועלת במגוון תחומים של אימון אישי ועסקי באזור המרכז.
 
קואצ'ינג – הכרה עצמית
קואצ'ינג מבוסס על ההנחה כי התשובות לכל תחומי החיים של המטופל נמצאות אצלו ותפקיד המאמן הוא להדריך אותו למציאתם ולמימושם באמצעות מיקוד ובירור, שאלת שאלות וכלים מקצועיים נוספים. אימון אישי בידי מאמנת עסקית ואישית מקצועית מסייע ביצירת מסגרת ותכנית פעולה למימוש מטרות והגשמת יעדים. בתהליך אימון אישי קואצ'ינג מסייע המאמן למתאמן לבחון את ערכיו ולהכיר את עצמו באופן מעמיק על חוזקותיו וחולשותיו על מנת לקדם אותו מבחינה אישיותית. אימון אישי מאתר את הגורמים המעכבים, החששות והפחדים אשר מונעים העצמה וצמיחה ויחד ובשיתוף פעולה, מוצא המתאמן את הדרך לקוף ולהתגבר על אותם מחסומים. 
 
הכוונה לבחירה נכונה
טיפול בידי מאמנת עסקית מאפשר הצבת יעדים מקצועיים בתחומי הקריירה השונים ומציאת דרכים להגשמתם תוך הימנעות מהשקעת אנרגיה במצבים אשר אינם מצדיקים זאת ובחירה נכונה של אלטרנטיבות אפקטיביות לעסק. אימון אישי ועסקי באזור המרכז עשוי להוות כלי משנה חיים של ממש אשר שואל את השאלות החשובות באמת עבור כולנו:
  • האם אני מרוצה מהתנהלות שלי בחיים כיום?
  • האם ישנם דברים שהייתי רוצה לשנות?
  • האם אני חי את החיים אשר דמיינתי לעצמי?
  • האם יש מטרות שטרם השגתי וברצוני להשיג?
  • האם אני מחויב לתהליך של הגשמה עצמית?
  • האם ברור לי כי אני זקוק להכוונה?
אימון אישי קואצ'ינג יספק תשובות אמתיות ועמוקות לכל אותן שאלות המהוות את המפתח להגשמה עצמית. בתהליך האימון נקבעים יעדים מוגדרים וכן לוחות זמנים לעמידה בהם. הכלים המועברים בטיפול בידי מאמן מקצועי הינם בעלי ערך רב למתאמן ומקנים יכולות הנטמעות והופכות לחלק בלתי נפרד מתהליכי החיים לשיפור איכותם ולרווחת המתאמן. למי שחש כי הוא זקוק לחיזוק ולהכוונה אשר יפתחו בפניו דלתות לעתידו, אימון אישי בקריית אונו מהווה מהלך מכונן ומעצים.

מודל העצמה 
אימון אישי קואצ'ינג מתוך אמונה כי אדם הוא שילוב של גוף ,רגש ותודעה מתבסס על מודל המשלב כלים רציונליים מתחום החשיבה התוצאתית וכן מיומנויות מתחום האינטליגנציה הרגשית והחברתית. מודל זה מביא לידי ביטוי את מכלול התכנים הייחודי לכל אדם ופותח בפניו אפשרויות למימוש ולהגשמה עצמית ומקצועית. אימון אישי קואצ'ינג מהווה ביטוי לגישה הטיפולית – אימונית המציעה לקהל הלקוחות אפשרות לשינוי אמתי, לא רק במילים אלא בתוצאות.

 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: