אימון אישי

אימון עסקי

מאמרים

אימון אישי בגיל השלישי

המונח אימון אישי הפך מקובל למדי ושגור בפי רבים בשנים האחרונות. מאמן אישי הוא מי שעבר הכשרה מקצועית מקיפה ורכש לו כלים המאפשרים לו לסייע בעבודה משותפת עם הלקוח לצורך הגעה ליעדים ולהגשמת מטרות. אימון אישי היא קטגוריה הכוללת מגוון של טיפולים אישיים לקהלים שונים, כאלה המצויים בגיל העבודה, אנשים המעוניינים בעזרה לניהול קריירה, אנשים המתמודדים עם קשיים בתחומי חיים שונים כגון הקמת משפחה או ניהול זמן וכן אימון אישי בגיל השלישי עבור פנסיונרים אשר מקבל כיום תשומת לב מיוחדת.

יש בשביל מה לחיות - הצבת יעדים חדשים בגיל השלישי
כיום רובם של הקשישים הינם אנשים עצמאיים אשר רוצים לחוש כי יש להם עוד למה לצפות בחיים ומעוניינים להגשים מטרות ולעמוד בפני אתגרים. מדובר בתופעה טבעית ובריאה הכוללת תועלת רבה. אימון אישי בגיל השלישי מתאים לפנסיונרים ואנשים בגיל הזקנה. מדובר בשכבות גיל מגוונות של אנשים צעירים ברוחם החותרים להגשת חלומות ומטרות. באמצעות אימון אישי בגיל השלישי, ניתנת לאוכלוסייה זו האפשרות לעבור שינויים ותהליכים חיוביים המתאימים להם, מחזקים אותם מבחינה פסיכולוגית ומציידים אותם בכלים לשיפור איכות חייהם. 

מטרות הטיפול
אימון אישי בגיל השלישי אינו טיפול פסיכולוגי, אלא הוא תהליך ממוקד מטרה הבנוי ממספר מצומצם של מפגשים בהם רוכש המטופל תובנות וכלים המאפשרים למנף אותו להצלחות נוספות בחיים. מטרה מרכזית העומדת במרכז אימון אישי בגיל השלישי היא גילוי מחודש של משמעות החיים. לעתים הגילוי אינו חדש, אולם הוא עולה מחדש לאחר שנדחק לשולי התודעה לפני שנים רבות. בניית סדר עדיפויות לגיל הפנסיה עשוי להוות צעד חשוב בדרך לחיים עשירים, מלאים ומאושרים יותר.

כנרת פרדמן היא מטפלת בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום האימון, בעלת ידע טיפולי קליני ורקורד רחב של תוצאות מוכחות באימון מאות אנשים, ארגונים ועסקים. תחומי הפעילות והאימון כוללים טיפול פסיכודינמי של גוף ותנועה, אימון בגישת החשיבה התוצאתית ואיתור, גילוי ופיתוח הזהות  האישית והמקצועית כמענה למגוון צרכים בהם דרכים איך מתמודדים עם בעיות בזוגיות, אימון לגילאי הינקות, משבר זוגי ועוד.

התמודדות עם בעיות בזוגיות
אחד הטיפולים המבוקשים בתחום האימון האישי נועד לספק מענה לשאלה איך מתמודדים עם בעיות בזוגיות. אימון אישי לחיזוק הקשר הזוגי יכול להתקיים בהשתתפות שני בני הזוג או אחד מהם ומטרתו שחרור מחשובות ותחושות כואבות על מנת ליצור חזון בריא ליחסים. משבר זוגי הוא נושא אשר אינו מתוקשר באופן נכון, טיפול נכון יכול לסייע, לפתוח צוהר חדש ולהקנות הבנה מעשית באשר לזוגיות הרצויה ולדרכים בהם ניתן לעצבה.
 

אימון לגילאי הינקות
מהותו של התינוק היא לצמוח ולהתממש והוא עושה זאת באמצעות יניקת האהבה ותשומת הלב הניתנת לו. ההקשבה לתינוקכם חיונית להתפתחותו ומשפיעה על מה שהוא עתיד להיות תוך בניית חייו הרגשיים והפיזיים. אימון לגילאי הינקות מאפשר להורים להבין ולהכיר אמצעים המחזקים את ההתפתחות הנורמטיבית וההבנה מאפשרת שלווה נטולת מטענים או רגשות אשם בעלי השפעה שלילית על גידול התינוק.

 
 


אשמח להיות בקשר


מלאו פרטיכם ואצור קשר בהקדם:


צרו קשר טלפוני :

phone5, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
home6, home, house, building
072-257-54-35
שלחו מייל :
 Kinneret@to-coach.co.il
כתובת :
רח' לנדאו 14, קרית אונו
 
סדנאות
אימון עסקי
אימון מנהלים
הכשרות
אימון אישי

מאמרים: